HardZoneGaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Jocuri, Noutati, Stiri, Muzica, Filme, Coduri Counter Strike, Programe
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiCounter-Strike: Global Offensive BETA Cooltext655354562ÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Counter-Strike: Global Offensive BETA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
X-tech
X-tech
Administrator
Administrator

Mesaje : 833
Puncte : 2591
Reputatie : 7
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Fetesti

Counter-Strike: Global Offensive BETA Empty
MesajSubiect: Counter-Strike: Global Offensive BETA   Counter-Strike: Global Offensive BETA Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 12:38 am

Counter-Strike: Global Offensive BETA 37327657064412109624
Valve Software (producător)
Valve Corporation (editor)
Jocuri de acţiune (FPP, terorism, Team Deathmatch, conflicte contemporane)
Februarie 2012 (premieră mondială)
în prezent nu intenţionează să lanseze (data de lansare în Polonia)
Februarie 2012 (SUA data de lansare)
Moduri de redare: single / multiplayer
Multiplayer: Internet
de vârstă: fara limita

Ofensiva globală este următoarea ediţie a celebra serie de jocuri de acţiune echipei - Counter-Strike.
Counter-Strike: Ofensator Global este un alt, Counter-Strike: Source, încercarea de a reîmprospăta shooter populară, care a început ca o modificare a Half-Life. Este de remarcat faptul că aceasta este prima scena a seriei, care, de asemenea, a apărut în versiunea consola. Nu se schimba filozofia de joc - mai avem de a face cu jocul de acţiune drużynową.

Vizavi sunt două echipe - de terorişti şi încearcă să le oprească forţele speciale. Pentru fiecare adversar eliminat ne sunt recompensate cu bani, pentru care, la inceput de runda următoare puteţi cumpăra arme şi armuri mai bune.

Jocul are două moduri de joc: casual şi competitive. În primul rând, aşa cum sugerează şi numele, este conceput pentru începători şi sarcina sa este de a introduce noilor veniţi la secretele de Counter-Strike. Banii nu joacă un rol, şi de comunicare de voce, de asemenea, are loc între echipele adverse. În plus, disponibile după moartea opţiunea "spectator" permite jucatorilor sa ma uit la orice jucător de viaţă. Competitive este lipsit de astfel de instalaţii, putem comunica doar cu membri ai echipei noastre, mult mai important este de numerar achiziţionate, şi rundele au fost reduse de la trei la două minute.

În CS: Go este disponibil de cinci tipuri de harti de_ (dezarmare / bombe) şi două cs_ (care reflectă ostatici). Fiecare din cele şapte panouri este modelat pe câmpul de luptă clasic cunoscut de la vizitele anterioare ale seriei. Fanii vor recunoaşte cu siguranţă numele de diferite arene: praf, dust2, Aztec, Nuke, Inferno, Italia, şi Office. Desigur, au existat unele modificări minore, dar ele servesc doar pentru a îmbunătăţi calitatea jocului.

Lista de arme disponibile, a fost extins la mai multe posturi. Opt noi instrumente de distrugere este un cocktail Molotov, o grenada-momeala, IMI Negev, Tec-9, Mag-7, taiate-Off, Bizon PP-şi Taser. Deosebit de interesant este cel mai recent gadget - drumuri, dar vă permite de a ucide unul vamal împuşcat.

Sa pregătit, de asemenea, sistemul de matchmaking odihnit, care selectează adversarii la cele mai bune de competenţe. În plus faţă de servere menţinute de către Valve, putem gazdui, de asemenea, propriul joc. Interesant, datorită serviciului Steam, susţinătorii de PC-uri pot concura cu proprietarii de console PlayStation 3

Counter-Strike: Global Offensive BETA 61263992635376411510
Counter-Strike: Global Offensive BETA 29156589366581549731
Counter-Strike: Global Offensive BETA 01846520861325153918

Din cate am vazut acest Counter Strike a aparut,In special lam gasit pe un site Polonez Versiunea "Beta" ,dar forma de download era pe mai multe linkuri asa ca am cautat un Torrent ! Tocmai il descarc ,vreau sa vad dak acest torrent este Versiunea Beta Sau Full

Size: 6172 MB

Download:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Ultima editare efectuata de catre X-tech in Lun Apr 02, 2012 2:07 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://hardzonegaming.forumgratuit.ro
X-tech
X-tech
Administrator
Administrator

Mesaje : 833
Puncte : 2591
Reputatie : 7
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Fetesti

Counter-Strike: Global Offensive BETA Empty
MesajSubiect: Este Versiunea BETA!!!   Counter-Strike: Global Offensive BETA Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 5:56 am

Lam descarcat dar nu merita Evil or Very Mad Dupa ce terminati de descarcat trebuie sa intalati programul VMware Workstation v8.0.1 Full .Dupa ce il instalati trebuie sa dati import la CSGOBeta-disk1 cu ajutorul programului,fapt care va pune sa asteptati vro 30 minute.Dupa import va apare o fereastra cum ca se aprinde Windows si trebuie sa dati clik pe icoana Counter Strike Global Offensive ,fapt pt care se Procesorul se incarca la maxim iar pc-ul dvs se va misca foarte incet si va necesita Restart.Mie cel putin asa mi sa intamplat.De intrat in CS nu am reusit sa intru,am dat de 2 ori rr la pc din cauza ca procesorul era fortat la maxim.Totusi am aflat ca Acest CS este versiunea Beta, si nu e de mirare la cum se intra in el Smile Poate voua nu vi se intampla asa si veti putea intra in el,dar o faceti pe raspunderea DVS!Va voi tine la curent dak rezolv ceva!
Sus In jos
https://hardzonegaming.forumgratuit.ro
 

Counter-Strike: Global Offensive BETA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Counter-Strike: ProMod BETA 1.06 (2011)
» Counter Strike 1.8 Goiceasoft
» Counter-Strike 1.6 Map Alert
» Counter Strike 1.6 - Aimbot
» Counter strike 1.6 Andrenline

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HardZoneGaming :: Counter Strike Zone :: Download Counter Strike-