HardZoneGaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Jocuri, Noutati, Stiri, Muzica, Filme, Coduri Counter Strike, Programe
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiNeed for Speed Shift 2 Unleashed Review Cooltext655354562ÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Need for Speed Shift 2 Unleashed Review

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
X-tech
X-tech
Administrator
Administrator

Mesaje : 833
Puncte : 2591
Reputatie : 7
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Fetesti

Need for Speed Shift 2 Unleashed Review Empty
MesajSubiect: Need for Speed Shift 2 Unleashed Review   Need for Speed Shift 2 Unleashed Review Icon_minitimeMier Apr 04, 2012 3:51 am

Need for Speed Shift 2 Unleashed Review NFS-2-Shift-Unleashed
Nu imi vine sa cred. Pur si simplu sunt buimacit… Anul trecut am jucat un NFS care chiar mi-a placut, iar acum…. asta? S-au transformat EA din baietii rai ai industriei in acea firma care asculta doleantele fanilor si incep sa ofere jocuri din ce in ce mai bine… Excludem din ecuatie Medal of Horror… ala a fost impins de la spate de catre firma cu pricina. Trebuie sa recunosc ca in ultima vreme EA au inceput sa ofere jocuri din ce in ce mai bune, lucruru care cred ca ma bucura atat pe mine, cat si pe voi, cei de acasa. Totusi, initial, nu prea am fost convins de ceea ce am vazut din trailerele de promovare, iar primul titlu, Nfs Stift, pardon Stift, nu a facut decat sa ma calce pe nervi si sa imi demonstreze directia disctructiva pe care seria se indrepta cu pasi siguri dar repezi. Toate indicatiile ca aceasta franciza draga mie ma duceau cu gandul ca este pe ultimul drum, asta pana la aparitia lui Hot Pursuit 2, joc care a reusit combinatia perfecta intre azrcade si simulator. Totusi, conform traditiei, un NFS pe an, pentru ca EA sa nu saraceasca… Amaratii de ei, NFS Shift Unleashed 2 este pe rafturi. Reuseste sa indrepte problemele pe care primul titlu le avea precum: imposibilitatea de a juca in unele momente cu un volan sau fizica dezastruoasa? Sau pur si simplu este un remake al lui Shift intai-ul cu ceva chesti in plus?
Sus In jos
https://hardzonegaming.forumgratuit.ro
 

Need for Speed Shift 2 Unleashed Review

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Need for Speed Undercover Review
» Global Shift-AutoAttack
» Need.For.Speed.The.Run-RELOADED
» Speed faster
» Need For Speed The Run-RELOADED

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HardZoneGaming :: Review Zone :: Games Review-